Fabuła


JESTEM TWOIM ANIOŁEM STRÓŻEM


Pewna noc, z rodzaju tych, które dłużą się w nieskończoność, przyniosła ze sobą natchnienie. Pomysł, który w agonii rodził tą historię. Wizja, która błagała o wolność.
Dlatego też ten blog ma dość specyficzny wygląd; nie ma tu rozdziałów, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Posiada tekst, długi, rozbudowany, do którego w późniejszym okresie będą spod mojego pióra powstawały opowiadania - krótkie uzupełnienia z życia bohaterów.


Blog poświęcony Linkin Park, jednakże opisana w nim historia może przydarzyć się każdemu z nasDELNODA
HOW WE END UP HERE?


Był rok 1996.
Biała nić namiętności połączyła dwójkę ludzi. Małe mieszkanie stało się ich miejscem, w którym noce zostały stworzone po to, aby mówić rzeczy, których nie powiedzielibyśmy w dzień. 
 Był rok 2000.
Rudowłosa piękność zabiera noce tylko dla siebie. Jest łaską i puszką pandory w jednym. 
 Był rok 2001.
Gra się zaczyna. Trójka ludzi lawiruje między sobą, tylko dwie osoby wiedzą, jaka jest stawka. Uczucia to błahostka, fraszka. Nic nieznaczący towar.
Jest rok 2003.
Tylko jedna osoba może wygrać. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Kolorowe koraliki przemieszczają się; jeden z nich na pewno wypadnie. 
KEEP ME IN YOUR MEMORY


Przeniosę Was do Los Angeles, świata u schyłku dwudziestego wieku. Poznacie szóstkę przyjaciół, którzy postanowią założyć zespół, jeden z nich odejdzie, zastąpi go inny, o lepszej barwie głosu, co przyczyni się na sukces kapeli. Jest tam też dziewczyna, z talentem plastycznym, dzięki któremu najchętniej namalowałaby sobie świat, albo chociaż zamalowała ten obecny. Przeszłość i przyszłość będą ze sobą połączone tylko im znanymi więzłam. Czas obecny będzie bez znaczenia, zaistnieje lub zaniknie bez względu na odmierzające go zegary, odsłoni tajemnice lub przetnie losy ludzi, którzy nigdy nie powinni się spotkać. 

Losie, okropny losie, co masz zamiar zrobić z ludźmi, których połączyłeś w nieodpowiednim czasie? Dlaczego dałeś im szczęście, a potem szybko odebrałeś? Czy aż taką wielką uciechę sprawia ci obserwowanie dwóch, samotnych serc, trwających w letargu? Czemu nie pozwolisz spotkać się im, choć na chwilę, aby znów mogli poczuć tą więź, splątać się przezroczystą nicią przeznaczenia?          ZWIASTUN

4 komentarze:

 1. Piszesz bloga z opowiadaniami?
  Zapraszam do grupy na facebooku :-)
  https://www.facebook.com/groups/453536958143675/
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu....uwielbiam LP trafiłaś w me serduszko <3 cudowny blog

  OdpowiedzUsuń
 3. omg, nigdy nie rozumiałam zwiastunów i bardzo mnie drażniły, ale ten do KMIYM jest taki smutny i ;-;

  OdpowiedzUsuń

Komentarz to największa motywacja dla autora, nawet ten niepochlebny. Za wszystkie bardzo szczerze dziękuję.